שגרת היומיום של עובד או מנהל בארגון עשויה לחשוף אותו למתחים, לגרום לצבירת כעסים, להפריע לעבודת הצוות, או לוותר על רעיון או החלטה שמועילים לארגון, מתוך חשש מתגובות שליליות.
אם אתם רוצים:
  • ליצור סביבת עבודה טובה יותר, מופחתת חרדות, מתחים וכעסים, שמשפרת את הרווחיות שלכם.
  • לשפר את שדרת הניהול שלכם כמו גם את עבודת הצוות של העובדים, להגברת היעילות.
  • להימנע מבזבוז זמן מיותר, ולהגדיל את התפוקות של הארגון.
  • לחזק את הבטחון של העובד ולהגביר את היצירתיות, היעילות והתרומה שלו לארגון.
  • להפחית חרדות וחששות אצל העובד כדי לאפשר לו לחשוב ולפעול בצורה הגיונית ומועילה.
אנחנו במכון CBT , נשמח לעזור לכם בכך ולהציע סדנא או קורס, בנושאים הבאים:

 

התגברות על פחד קהל

דיבור מול קהל הוא אחד הדברים הכי מפחידים לרובנו, מכיוון שאנו פוחדים שלא נצליח להעביר את המסר, שיבקרו אותנו או שיראו את החרדה שלנו. עקב החרדה רעיונות טובים של עובדים עשויים שלא להתגלות לעולם. שיטת CBT מלמדת כיצד להתגבר על החרדות והחששות, ולהתבטא מבלי לחשוש מתגובות האחרים או מהשתלטות החרדה. כך הארגון יכול להרוויח רעיונות נוספים שיגבירו את ערכו ויעילותו.

 

ניהול לחצים

הלחצים שבהם נמצאים העובדים, עלולים לגרום לשחיקה, לירידת המוטיבציה ולפגיעה ביעילות העבודה וברווחיות של הארגון. באמצעות שיטת CBT , העובדים ילמדו כיצד להתמודד טוב יותר עם הלחצים אותם הם חווים, ועל ידי כך להמנע משחיקה.

 

ניהול כעסים

הטמפרמנט הישראלי והעדר כלים להתמודדות עם כעסים ומתח, יוצרים תשתית להיווצרות אגרסיות ועצבים במקום העבודה. להתנהלות זו השפעה שלילית על המוטיבציה, הקשרים בין אישיים והלקוחות, ולכן היא מסכנת את הצלחת הארגון. שיטת CBT מלמדת כיצד להכיל את המתח, להתמודד עם ציפיות שהכזיבו, להתגמש ולחשוב על פתרונות נוספים, וכיצד להרגע, לעצור ולהסתכל על התמונה הכוללת.

 

ניהול זמנים

אחד מגורמי ההפסד הגדולים ביותר בארגונים הוא אי עמידה בזמנים. עובדים פרפקציוניסטים מדי, חסרי אמונה ביכולותיהם, דחיינים כרוניים, ועובדים שסתם לא יודעים לתכנן זמן, גורמים לארגון לפספס הזדמנויות כלכליות. שיטת CBT מאפשרת לעובדים להבין מה מפריע לתכנון הזמנים שלהם, נותנת כלים לטיפול בבעיה ומסייעת להחלפת הרגלים גרועים בחדשים וטובים. עובדים שעברו את התהליך הופכים לפרודוקטיביים יותר ומגדילים את רווחיות החברה משמעותית.

 

חיזוק עבודת הצוות

לא פעם עבודת צוות הופכת לתחרות בין אנשי הקבוצה שיוצרת השתקת רעיונות מתחרים, ופגיעה בארגון. שיטת CBT מסייעת לחברי הקבוצה ללמוד כיצד לעבוד כיחידה אחת ולשים את האינטרסים של הקבוצה לפני אלו שלהם. מצב זה מגדיל את המוטיבציה והנכונות של הקבוצה להירתם לרעיון שיוביל להצלחת הארגון.

 

ניהול נכון ואפקטיבי

מנהל טוב הוא מנהל שיודע להאציל סמכויות, לאתר את הרעיונות הטובים ביותר ולהניע את העובדים שלו לפעולה. מנהל כזה מכונה גם מנהיג, אך במקומות עבודה רבים קשה למצוא כמותו. שיטת CBT , תסייע למנהל שלכם לרכוש את האיכויות הדרושות להפיכה למנהיג, תלמד אותו כיצד לתת סמכויות לאחרים ולהקשיב לרעיונות שלהם, ותסייע לו לקבל החלטות נכונות גם במצב של אי וודאות, כפי שקורה תמיד בעולם העסקים.


 

את כל ההצעות הללו ניתן לקחת בפורמט של סדנא בת 3 שעות או קורס בן 4 פגישות, שעתיים כל פגישה לעד 20 משתתפים, הכולל תרגולים ושיעורי בית למשתתפים.


לקבלת מידע נוסף או להזמין סדנא, ניתן ליצור קשר כאן.

 


 

אודות מכון CBT

מכון CBT פועל על פי שיטה פסיכולוגית המכונה טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT). שיטה זו היא האפקטיבית ביותר לטיפול בחרדות, כמו למשל פחד קהל, לשחרור התנגדויות ומחשבות שליליות, ולהפעלת המוטיבציה והיצירתיות בקרב הנחשפים אליה. מכון CBT נותן את שירותיו לגופים מהגדולים במשק הישראלי במגוון של תחומים, וישמח להגיע גם אליכם לארגון לצורך הרצאה או סדנא.
מכון CBTסדנאות CBT לארגון