אוהד הרשקוביץ

שלום לכם,

שמי ד"ר אוהד הרשקוביץ. בשנת 2004 עליתי ארצה מארה"ב ובמהלך השנים הקמתי את מכון CBT. קיבלתי את התואר דוקטורט לפסיכולוגיה קלינית (.Psy.D) מהבי"ס המקצועי לפסיכולוגיה בשיקאגו, ארה"ב (Chicago School of Professional Psychology).

במהלך השנים הבנתי שטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) הוא לרוב טיפול לא רק קצר יותר מטיפול דינמי, אלא גם טיפול יותר יעיל בהפרעות מסוימות. התחלתי ללמוד את השיטה יותר לעומק וצברתי נסיון רב עם מגוון הפרעות בקליניקות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כמו: המרכז הישראלי ל-OCD, מכון אגם לשיקום הפרעות אכילה במרכז רפואי רעות, והיחידה לטראומה אקוטית בבי"ח איכילוב.

הקמתי את מכון CBT כי הבנתי מהר מאד אחרי שעליתי ארצה שהטיפול היעיל והמהיר שכל-כך נפוץ בארה"ב ובאירופה טרם נכנס למודעות של רוב הישראלים. מכרים רבים שאלו אותי איך ניתן לטפל בבעיות פשוטות כמו התקפי חרדה או OCD, ועוד אחוז משמעותי של אנשים טענו שעברו טיפול פסיכולוגי (לא בשיטת CBT) ללא שיפור משמעותי. התפלאתי שאין מענה משמעותי לצורך בטיפול מסוג זה, וכשעשיתי התמחות במרפאות של משרד הבריאות הבנתי שאני היחיד המציע טיפול קוגניטיבי התנהגותי.

לכן, הקמתי את המכון בשאיפה לתת את הטיפול הנכון והיעיל ביותר להפרעות מסוימות אצל אנשים שעד היום לא מצאו מענה מספק בשאר המוסדות שהגיעו אליהם. זמן קצר לאחר שהקמתי את המכון בתל אביב התחילו להגיע מספר משמעותי של מטופלים, דבר שהראה לי כמה היה ועדיין חסר מענה נכון להמון בעיות שניתן לטפל בהן בשיטת CBT. לכן, הקמתי עוד סניף בירושלים ושאיפתי היא להקים עוד סניפים ברחבי הארץ על מנת שכל אחד יוכל להרוויח מהטיפול הקצר והיעיל הזה.

ניתן לקרוא אודות שיטת טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) כאן >>

אני מזמין אותכם לקרוא באתר אודות כל סוגי ההפרעות שבהן אנו מטפלים, לבקר בעמוד שלנו בפייסבוק או טוויטר, או לקבוע פגישה כבר היום. חשוב לי שנוכל לענות על כל שאלה בפורום שהכי נוח לכם.

בהצלחה בדרככם,

ד"ר אוהד הרשקוביץ

 

דר' אוהד הרשקוביץאודות המייסד – ד"ר אוהד הרשקוביץ

כתיבת תגובה