חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות – דר` אוהד הרשקוביץ

שלום לכם,

אני ד"ר אוהד הרשקוביץ – פסיכולוג ומומחה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). 

בשנת 2004 עליתי ארצה מארה"ב ובמהלך השנים הקמתי את מכון CBT. קיבלתי את התואר דוקטורט לפסיכולוגיה קלינית (.Psy.D) מהבי"ס המקצועי לפסיכולוגיה בשיקאגו, ארה"ב (Chicago School of Professional Psychology).

במהלך השנים הבנתי שטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) הוא לרוב טיפול לא רק קצר יותר מטיפול דינמי, אלא גם טיפול יותר יעיל בהפרעות מסוימות. התחלתי ללמוד את השיטה יותר לעומק וצברתי נסיון רב עם מגוון הפרעות בקליניקות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כמו: המרכז הישראלי ל-OCD, מכון אגם לשיקום הפרעות אכילה במרכז רפואי רעות, והיחידה לפוסט-טראומה אקוטית בבי"ח איכילוב.

הקמתי את מכון CBT בשנת 2009 כי הבנתי מהר מאד לאחר שעליתי ארצה כי הטיפול היעיל והמהיר שכל-כך נפוץ בארה"ב ובאירופה טרם נכנס למודעות של רוב הישראלים. מכרים רבים שאלו אותי איך ניתן לטפל בבעיות פשוטות כמו התקפי חרדה או OCD, ועוד אחוז משמעותי של אנשים טענו שעברו טיפול פסיכולוגי (לא בשיטת CBT) ללא שיפור משמעותי. התפלאתי שאין מענה משמעותי לצורך בטיפול מסוג זה, וכשעשיתי התמחות במרפאות של משרד הבריאות הבנתי שאני היחיד המציע טיפול קוגניטיבי התנהגותי. המכון הוקם בשנת 2009 בתל אביב ובמהלך השנים התפתח לסניפים בכל רחבי הארץ. המכון התמחה בבעיות חרדה, OCD, הפרעות אכילה, הפרעות כפייתיות, ניהול כעסים, ודיכאון. צוות המטפלים כלל פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, פסיכיאטרים, עו"סים, ומלווים (לליווי של המטופלים בזמן התרגול בשטח).

*עדכון: ניהלתי את מכון CBT משנת 2009 ועד סגירתו בשנת 2017. נכון להיום אני מקבל מטופלים במסגרת קליניקה פרטית בפתח תקווה או בסקייפ. 

ניתן לקרוא אודות שיטת טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) כאן >>

ניתן לראות את הרשימה המלאה של הפרעות בהן אני מטפל כאן >>

בהצלחה בדרככם,
ד"ר אוהד הרשקוביץ

טיפול CBT אישי בקליניקה
קורס טיפול עצמי באינטרנט
דילוג לתוכן