אצל מטופלים רבים, תחלואים פיזיים יוצרים מצוקה נפשית שמקשה בתורה על הטיפול במחלה, ואצל אחרים המצוקה הנפשית שולחת אותם לחפש מזור אצלך, הרופא המקצועי. מחקרים מראים כי סיכויי ההצלחה של טיפול רפואי גדלים כאשר הם מלווים בטיפול פסיכולוגי המפחית חרדות ומצוקות נפשיות.

 

אפשר לנו לסייע למטופלים שלך להבריא

 

טיפול פסיכולוגי בשיטת CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), הינו טיפול פסיכולוגי ממוקד, אפקטיבי וקצר, שמפיק שיפור אמיתי ומדיד בבריאותו של המטופל תוך 10-20 מפגשים בממוצע. באמצעות טיפול בשיטת CBT, ניתן להקל על הסימפטומים של החולה, לטפל ברכיב הנפשי של הבעיה, ולהפחית את הצורך שלו בטיפול רפואי ותרופתי.

 

האם החולים שלך יכולים להרוויח מטיפול CBT?

 

שיטת CBT היא השיטה המקובלת והמתקדמת בעולם לטיפול פסיכולוגי, במגוון בעיות מהן המטופלים שלך עלולים לסבול כדוגמת:

אם אבחנת אצל מטופל שלך תסמינים לאחת או יותר מהבעיות הבאות או שמעת ממנו תלונות בנושאי:

תוכל לסייע לו, על ידי הפנייתו לטיפול במכון CBT.

על פי מחקרים, שיעור הנסיגה נמוך ביותר בקרב מטופלים בשיטת CBT, ואחוזים גבוהים מאד, מקרב המטופלים, שומרים על הצלחות הטיפול לאורך שנים.

 

אודות מכון CBT

 


מכון CBT הוקם על ידי הפסיכולוג ד"ר אוהד הרשקוביץ בשנת 2009, ולו מספר סניפים בתל אביב, ירושלים, מודיעין, נתניה, חיפה, והקריות.

צוות המכון מורכב ממטפלים, פסיכיאטרים ומלווים מקצועיים, אשר בקיאים ברזי שיטת CBTובעלי ניסיון רב בטיפול באמצעותה.

הטיפול במכון CBT, הינו טיפול פרטני, מותאם אישית, קצר מועד (10-20 מפגשים בממוצע), וממוקד מטרה. במידת הצורך המכון מציע למטופליו תרגול בשטח על ידי מלווה.

שיטת CBT, בה נעשה הטיפול במכון, פועלת על 3 מישורים – הקוגניטיבי, ההתנהגותי והגופני. השילוב בין שלושת הגורמים הללו יוצר את השינוי המיוחל ואת השיפור באיכות חייו של המטופל. ניתן לקרוא עוד על שיטת CBT באתר המכון בכתובת
cbtisrael.co.il

מחקרים מראים
כי טיפול בשיטת CBT יעיל משמעותית מטיפול בשיטות אחרות, וכי אחוז הנסיגה של המטופלים בו הוא מהנמוכים שיש. טיפול CBT מועדף על ידי מטופלים על פני שיטות אחרות בהיותו נטול תופעות לוואי, מהיר תוצאה ויעיל.

 

איך מפנים מטופל לטיפול CBT?

 

מכון CBT הינו מכון פרטי ואין צורך בהפניה דרך קופות החולים.
על מנת להפנות מטופל למכון יש להתקשר למספר:
1-800-100-940

או למסור למטופל את כתובת האתר:
cbtisrael.co.ilמכון CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי

מכון CBTשלום רופא יקר