הפרעות חרדה

הפרעות חרדה למיניהן גורמות למחשבות טורדניות או שליליות על עצמנו או העולם, סמפטומים גופניים לא נעימים ואפילו כואבים, התנהגויות של בריחה או הימנעות שפוגעת בתפקוד שלנו, ותחושות רגשיות שמגיעות לעוצמה ותדירות לא נורמטיבית. ככל שהחרדה מתמשכת כך מרגיש לנו כאילו הכוחות שלנו נגמרות והמוטיבציה וחשק בחיים יורדים.

היום, יודעים שניתן לטפל בהפרעות חרדה בזמן קצר באמצעות טיפול שמתייחס לדפוסי חשיבה והתנהגות הגורמים לרמות גבוהות של חרדה. טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מפתח אצל המטופל כלים לזהות ולשנות דפוסים לא בריאים בזמן אמת על מנת להוריד את רמות החרדה. הטיפול מיועד לכל הספקטרום של חרדה, כולל פוביות (כמו פחד מנהיגה), חרדה חברתית (כולל פחד קהל), התקפי פאניקה, OCD, פוסט-טראומה, הפרעות אכילה, ועוד.


לקרוא עוד אודות הפרעה ספציפית, יש לבחור אותה מהרשימה:

הטיפול המומלץ להפרעות חרדה הינו טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).
ניתן לקרוא אודות CBT כאן >>

 

במכון CBT אנו מטפלים בכל סוגי חרדה, כולל ההפרעות הרשומות למעלה.
ניתן לקרוא אודות המכון כאן >>

 

רוצה לדעת אם יש לך הפרעת חרדה? מלא/י את השאלון לחרדה עכשיו >>

 

[box type="download"]"…הטיפול עזר לי להתרכז ולהתמקד במקומות החשובים לי ולראות באור חיובי את כל הנעשה בחיי ובד בבד להפחית כליל את רגעי החרדה עם כל הסימפטומים המתלווים אליו…"

-א.

קרא עוד >>[/box]

ביקרו 169 פעמים, 1 ביקור היום

פורסם ב- בעיות ו-חרדה כללית

2 חוות דעת

 1. מוטי
  מוטי

  יואו, כמה סוגי חרדות! מסתבר שאני יותר דפוק ממה שחשבתי

  30.06.2011 ב- 19:02
  1. מכון CBT
   מכון CBT

   הי מוטי

   למרות שרוב המטופלים מתלוניים על סמפטום אחד בעיקר, לרובנו יש כמה סמפטומים שמבטאים את התסכול או מצוקה שאנו חווים, לכן אין משמעות בעובדה שאתה מזהה מספר סמפטומים במקום אחד בלבד.

   01.11.2011 ב- 14:59

הוסף חוות דעת

עליך להיות מחובר על מנת להוסיף חוות דעת.