חיפוש
Close this search box.

שלום
אין מילים לתאר את מידת הערכתי ותודתי לך ד”ר אוהד היקר על הקורס המדהים, המקצועי והמעצים. מהשיעור הראשון התחברתי לקורס. התחלתי להרגיש את השיפור באיכות החיים שלי כבר מהשלב של הטיפול הקוגניטיבי. אני אחרי שנה מהקורס עברתי עליו יותר מפעם אחת וכל פעם הרגשתי כמה שזה עמוק וכמה שזה מקצועי ויעיל. התרגילים והכלים שלמדתי סייעו לי מאוד בשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות ובעזרת התוכנית היומית שהצעת לנו אמשיך לתרגל וזה מה שיפה שתרומת הקורס לא רק לתקופה או בעיה ספציפית אלא זה מסייע לנו להתנהל בצורה יותר בריאה ויעילה בחיינו וזה בהחלט שווה כל מאמץ.
מבחינה טכנית המערכת של הקורס הייתה נוחה לשימוש, הגישה לשנה מאפשרת קצב למידה אישי , הכל מאורגן ומתוכנן היטב. השילוב של צפיה בסרטונים , תרגול, הטבלאות והדוגמאות , תכנית אימון , עבודות בית ובדיקה עצמית עושים סדר ועוזרים המון ללמידה ויישום.
בנוסף , מה שהכי אהבתי שלמרות שהקורס מתוכנן ללמידה עצמית לא הרגשתי לבד כי הייתה אפשרות לתקשר איתך במגוון שיטות ולקבל ייעוץ מקצועי ומענה לכל שאלה במידת הצורך, גם למדתי מניסיון של משתתפים אחרים באמצעות ההערות וההתכתבויות ששיתפו בשיעורים וזה נהדר.
תודה ענקית והמשך עשייה פוריה
ממליצה בחום

דילוג לתוכן