מכתב ע"י מטופל עם חרדות

עבור איזו בעיה/בעיות הגעת לטיפול CBT?
  הגעתי לטיפול לאחר בעיות של חרדה כללית אשר לוותה בתחושות גופניות לא נעימות כמו דופק מואץ הזעה וכדומה,

 
האם ואיך טיפול CBT עזר לך?
  טיפול CBT נתן לי כלים מעשיים כדי להבין שהתופעות הפיזיולוגיות ניתנות לשליטה והפחתה. בנוסף קיבלתי כלים כדי להיאבק במחשבות שליליות ופסימיות, וכן כדי לקבל חוזקות על תכונות שיכולות לכוון אותי למחשבות חיוביות.
כמו כן, עזרה בהעלאת בטחון עצמי.

 
האם ואיך טיפול CBT השפיע לך על החיים באופן כללי?
  הטיפול השפיע על חיי המון, הקל עליי בכל המישורים של החיים ונתן לי כלים להתמודד ולדעת ולהבין שהכל בר טיפול , כמו כן, קיבלתי נק’ לעבוד עליהן במהלך השבוע בין פגישה לפגישה.
הטיפול עזר לי להתרכז ולהתמקד במקומות החשובים לי ולראות באור חיובי את כל הנעשה בחיי ובד בבד להפחית כליל את רגעי החרדה עם כל הסימפטומים המתלווים אליו.

 
איך היית מתאר/ת את החוויה שלך עם המטפל האישי שלך?
  לי אישית הייתה חוויה נפלאה עם המטפל שלי- אני חושב שאחת מהנק’ החשובות למעט אופן הטיפול הוא החיבור עם המטפל ולשמחתי התמזל מזלי והייתה לי כימיה נפלאה אמיתית וכנה עם המטפל, דבר שהביא לתוצאות רצויות ואיכותיות.

 
איזו המלצה היית נותנ/ת לאחרים ששוקלים טיפול CBT?
  אני חושב שהטיפול הוא מאוד מדויק ומצליח להפיג ולשחרר את הלחצים הקיימים בחיי היום יום שלנו , הטיפול הוא אינטנסיבי ונעשה גם במהלך השבוע כחלק מהמטלות למפגש הבא.
אדם שימצא כי הטיפול הנ”ל מתאים לו – יש לשים לב כי טיפול מסוג זה דורש גם מהמטופל להיות אקטיבי – ירוויח ממנו המון במגוון המישורים של החיים.
ממליץ בחום.

 
20-7-2014
 

דילוג לתוכן